Reklama:


Ruch przygotował świąteczne paczki dla niebieskiej społeczności

Ruch przygotował świąteczne paczki dla niebieskiej społeczności

W okresie przedświątecznym Ruch przeprowadził po raz pierwszy akcję „Niebieska Paczka”. Byli zawodnicy, trenerzy, dzieci i osoby pracujące dla Ruchu otrzymały świąteczne prezenty.

Środki na ten cel chodziły z wpłat kibiców oraz przychodów z tytułu sprzedaży klubowych gadżetów. W okresie od 1 do 10 grudnia 5% wartości każdej transakcji dokonanej w klubowych sklepach trafiało na rzecz projektu. Za zebrane pieniądze we współpracy z kibicami przygotowano blisko 500 pakietów, które trafiły do najmłodszych kibiców „eRki”. Ponadto świąteczne paczki dostali również zasłużeni piłkarze, trenerzy i pracownicy Ruchu. Część z nich delegacja klubu odwiedziła osobiście, a część została ugoszczona przy Cichej.

– Obdarowywanie bliskich nam osób w okresie świąt jest zakorzenione w naszych tradycjach. Zrobimy wszystko, by ta normalność zagościła na stałe także w Ruchu. Do wszystkich zaangażowanych w naszą akcję i każdemu z osobna składamy serdeczne podziękowania. Odbudowa Klubu na polach organizacyjnym i sportowym jest kluczowa, lecz równie ważna jest troska o odzyskanie godności i dobrego imienia marki, jaką jest Ruch, co każdego dnia staramy się czynić – komentuje klub za pośrednictwem strony internetowej.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości