Historia Ruchu może zostać sportową książką roku

Historia Ruchu może zostać sportową książką roku

Trwa głosowanie na sportową książkę roku. Wśród nominowanych pozycji znalazła się „Historia Ruchu Chorzów. Tom I. Część 1” autorstwa Andrzeja Godoja, Piotra Kowalika i Damiana Sifczyka.

Głosowanie odbywa się tutaj. Aby oddać głos na publikację o historii Ruchu należy wybrać kategorię polską lub zagraniczną. W każdej kategorii można oddać dwa głosy. Można również wskazać tylko jeden tytuł w każdej kategorii lub całkowicie pominąć jedną z kategorii. Przy wyborze dwóch książek w danej kategorii skrypt automatycznie zaproponuje przejście do drugiej kategorii. Wybierając tylko jedną książkę, trzeba zrobić to ręcznie.

Po wybraniu czterech książek (dwie w każdej kategorii) skrypt automatycznie wyświetli podsumowanie głosowania. Przy wyborze mniejszej liczby książek, trzeba kliknąć zielony przycisk „Mój aktualny wybór książek” widoczny w każdej z kategorii na górze strony. Następnie należy wybrać „Zatwierdź wybór”, podaj swój adres e-mail i kliknąć „Zagłosuj”. Głos zostaje zaliczony po kliknięciu potwierdzenia przesłanego na wskazany adres e-mail.

Nie ma możliwości zmiany swoich głosów w trakcie głosowania, a głos bez potwierdzenia e-mailowego nie zostaje zaliczony. Nie ma również możliwości ponownego głosowania na komputerze o tym samym numerze IP.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa