Rozrywka wydłuża dostęp do sylwestrowego koncertu

    "Hity Musicali" w wykonaniu zespołu Teatru Rozrywki.Fot.: Teatr Rozrywki/A.Wacławek

    Sylwestrowe show Teatru Rozrywki spotkało się z entuzjastycznym odbiorem i znalazło widzów nawet w… Japonii. Dzięki dużemu zainteresowaniu publiczności, zadecydowano, że koncert “Hity Musicali” będzie dostępny na platformie teatru także po 10 stycznia.

    – Nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania koncertem “Hity Musicali”! Dziękujemy za każde wyświetlenie i zakupiony bilet. Obecność na ekranach w Państwa domach jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i wsparciem. Spełniając życzenia i prośby, postanowiliśmy przedłużyć dostęp do naszego koncertu na platformie online Teatru Rozrywki i udostępnić koncert także po 10 stycznia – poinformował Teatr Rozrywki.

    Koncert “Hity Musicali” po raz pierwszy zaprezentowany został publiczności w trakcie gali charytatywnej na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi w listopadzie 2019 roku w Zabrzu. Ze względu na konieczność odwołania jubileuszowej, 25 Przebojowej Nocy Sylwestrowej, koncert „Hity Musicali” zyskał nowe życie i doczekał się premiery online w Sylwestra 2020. Koncert można oglądać w tym miejscu.

    Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa