Pierwsze wzmocnienie Niebieskich

Pierwsze wzmocnienie Niebieskich

Ruch dokonał pierwszego wzmocnienia przed rundą rewanżową. Pomocnik, 20-letni Piotr Wyroba występujący w drużynie Rekordu Bielsko-Biała, związał się z Niebieskimi umową obowiązującą do 30 czerwca 2023 r. z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

– Widać, że Ruch to klub bardzo poukładany, z wielką tradycją i kibicami. W barwach Rekordu dwa razy miałem okazję grać w Bielsku przeciwko „Niebieskim”. Doping fanów Ruchu, cała oprawa robiły naprawdę duże wrażenie. Już wchodząc do Klubu czuć, że bije od niego energia. Wierzę, że dam dobre znaki trenerowi i przebiję się do pierwszej jedenastki. I po awans! – mówił po podpisaniu umowy Piotr Wyroba.

Nowy nabytek Ruchu urodził się 20 lutego 2001 r. w Bielsku-Białej. Od początku swojej piłkarskiej drogi związany był z tamtejszym Rekordem. Występy w seniorskiej drużynie rozpoczął mając zaledwie 17 lat. Dotychczas ma na koncie 50 rozegranych spotkań na poziomie III ligi. Nasz nowy zawodnik może grać zarówno jako środkowy pomocnik, jak i na środku obrony.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości