Chorzów gra z Orkiestrą. Nowe przedmioty na aukcjach chorzowskiego sztabu WOŚP

Chorzów gra z Orkiestrą. Nowe przedmioty na aukcjach chorzowskiego sztabu WOŚP

Obraz z kolekcji Prezydenta Miasta, koszulka Kamila Stocha, piłki z podpisami i wiele innych rzeczy. Każdy, kto chce wspierać WOŚP na chorzowskich aukcjach znajdzie coś dla siebie. Chorzów po raz kolejny gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, choć tym razem głównie w Internecie.

Każdego roku finał WOŚP to ważny dzień w kalendarzu miejskich wydarzeń. W ubiegłych latach w Chorzowie z tej okazji organizowano biegi z serduszkiem, mecze hokejowe, Bal Prezydenta i wiele innych przedsięwzięć. Tegoroczny finał, z powodu pandemii, odbędzie się głównie w przestrzeni wirtualnej.

Chorzowski Sztab WOŚP organizuje wirtualny bieg oraz prowadzi wiele aukcji na portalu Allegro. Na licytację trafił chociażby obraz z gołębiami Piotra Pilawy, które to dzieło przez ostatnie lata należało do Prezydenta Andrzeja Kotali.

Serdecznie zapraszamy na wyjątkową licytację Prezydenta Miasto Chorzów – Pana Andrzej Kotala <3 <3 <3 Pan Prezydent…

Opublikowany przez Sztab WOŚP Chorzów ZST Nr 1 Wtorek, 12 stycznia 2021

Jest też kilka rzeczy, które mogą zainteresować miłośników sportu. Wylicytować można m.in.: koszulkę z podpisem Kamila Stocha i piłki z podpisami piłkarzy Ruchu Chorzów i piłkarek ręcznych KPR Ruch Chorzów.

Kolejny dar od Niebieskich! ??? Piłkarze Ruch Chorzów wraz z Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie przekazują na…

Opublikowany przez Sztab WOŚP Chorzów ZST Nr 1 Wtorek, 19 stycznia 2021

Osoby, które lubią podróżować i zbierają przedmioty z różnych stron świata może skusić rwandyjskie rękodzieło przekazane przez chorzowską Fundację Afriquia. Do 29 Finału WOŚP przyłączyli się również artyści związani z Chorzowem. Na aukcjach znajdziemy m.in.: płyty Sióstr Wajs & Stonogi oraz Mirka Szołtyska.

Witamy Was w ten piątkowy dzień! <3 Z radością informujemy, że do grona naszych Partnerów dołączyły dwie wyjątkowe…

Opublikowany przez Sztab WOŚP Chorzów ZST Nr 1 Piątek, 15 stycznia 2021

Na aukcje trafiły również zestawy chorzowskich gadżetów, których ceny zaczynają się od kilkunastu złotych, a także chorzowska porcelana, której cena już teraz kształtuje się na poziomie prawie 400 złotych.

W tym roku orkiestra WOŚP będzie grać do 31 stycznia, kiedy to odbędzie się 29 Wielki Finał. Do tego dnia można licytować większość przedmiotów wystawionych na aukcjach chorzowskiego sztabu WOŚP.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa