7 razy nad morze i z powrotem. Super Pływacy zakończyli zmagania

7 razy nad morze i z powrotem. Super Pływacy zakończyli zmagania

Prawie 4 tysiące kilometrów przepłynęły osoby biorące udział w ostatniej edycji zawodów z cyklu Super Pływak organizowanych przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie. W tym roku bez oficjalnego zakończenia, ale Super Pływacy i tak zostaną nagrodzeni.

W zabawie wzięły udział 64 osoby, które łącznie przepłynęły 3727 kilometrów. Ponad jedną trzecią tego dystansu pokonało razem trzech najlepszych pływaków w klasyfikacji: Damian Łagutko (563,2 km), Mieczysław Latacz (446 km) i Artur Bogacz (329,75 km). Pełna lista wyników dostępna jest w tym miejscu.

Wszystkie osoby, które przepłynęły ponad 50 km i znajdują się na liście mogą odbierać nagrody. Muszą przyjść do Działu Organizacji Imprez MORiS od poniedziałku do piątku między godziną 8:00 a 14:00 (Chorzów, ul. Dąbrowskiego 113). W przypadku dodatkowych pytań można dzwonić pod numer 32 2411 111.

– Wszystkim serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję na ponowne spotkanie na naszych basenach – informuje Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

W tym roku niestety nie udało nam się podsumować akcji na basenie ??‍♂️??‍♂️??‍♂️ dlatego wszystkich złotych ?,…

Opublikowany przez MORiS Chorzów Niedziela, 24 stycznia 2021

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa