Reklama:


Hulajnoga elektryczna Techlife X6 dla lubiących komfort i szybkość

Hulajnoga elektryczna Techlife X6 dla lubiących komfort i szybkość

Hulajnogi elektryczne są bardziej ekologicznym rozwiązaniem, niż komunikacja miejska, czy podróż samochodem, a w porównaniu z rowerem też znacznie wygodniejsze, ale czy szybkie?

Hulajnogi elektryczne są bardziej ekologicznym rozwiązaniem, niż komunikacja miejska, czy podróż samochodem, a w porównaniu z rower też znacznie wygodniejsze, ale czy szybkie? Hulajnoga elektryczna 50 km/h brzmi dobrze? Obecnie ten pojazd elektryczny może rozwijać nawet tak dużą prędkość, co jest niewątpliwie kolejną zaletą tego środka transportu. Jaki model wybrać, aby jechać naprawdę szybko, ale także komfortowo?

Techlife X6 postaw na szybkość i maksymalny komfort z jazdy

Hulajnoga elektryczna 50 km/h to cecha charakterystyczna Techlife X6 i z pewnością gratka dla tych użytkowników, którzy lubią nieco zaszaleć. To jaką prędkość maksymalną rozwiniesz na tym modelu, oczywiście zależeć będzie od kilku czynników np. obciążenia, czy drodze, po której się poruszamy. Jednak jeśli wziąć pod uwagę, że ograniczenie prędkości dla samochodów w mieście wynosi właśnie 50 km/h to możliwość poruszania się z niemal taką samą prędkością na hulajnodze elektrycznej powinno spełniać wymagania miłośników szybkiej jazdy.

Hulajnoga elektryczna Techlife X6 to jednak nie tylko imponująca prędkość, dzięki pompowanym przednim kołom i amortyzatorom tą hulajnogą jedzie się maksymalnie komfortowo, nawet po nierównej nawierzchni.

Szybka jazda musi być bezpieczna

Techlife X6 posiada doskonałe i co najważniejsze mocne hamulce, przedni tarczowy, oraz tylny bębnowy, dzięki nim możesz mieć pewność, że w razie czego zatrzymasz się nawet przy rozwijaniu największych prędkości. Co jest jeszcze ważne, jeśli mowa o bezpieczeństwo? Hulajnoga elektryczna 50 km/h potrzebuje nie tylko doskonałych hamulców, ale także dobrego oświetlenia. Techlife X6 posiada przednie oświetlenie LED oraz podświetlany podest, dzięki czemu zyskujemy pewność, że jesteśmy widoczni, nawet podczas podróżowania nocą.

Techlife X6 jedź daleko, ale ładuj krótko

Użytkownicy hulajnóg elektrycznych często narzekają, na czas w jakim musi ładować się bateria w hulajnodze, w tym modelu ten problem znika, ponieważ hulajnogę w pełni naładujemy już w 5 godzin, biorą pod uwagę inne modele to z pewnością dobry wynik. Na pełnym ładowaniu można przejechać do 45 km, czyli spokojnie dojedziemy do pracy i z powrotem i to nawet nie jeden raz.

Co jeszcze otrzymamy wraz z kupnem modelu od Techlife?

Hulajnoga elektryczna Techlife X6 posiada dobrej jakości wyświetlacz, umieszczony w wygodnym miejscu i bardzo czytelny, wyczytamy z niego informacje o prędkości, poziomie naładowania, czy aktualnej prędkości. Hulajnoga ma także tempomat oraz trzy tryby jazdy do wyboru: ekonomiczny, normalny i sportowy. Łatwo się składa i jest naprawdę lekka, 18 kg to jak na hulajnogę elektryczną z takimi osiągami niedużo.

Dlaczego warto?

Decyzja o podróżowaniu tym środkiem transportu, nie tylko pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy i czasu, ale także nie ma negatywnego wpływu na środowisko, ponieważ hulajnoga nie emituje spalin. Model Techlife X6, polecany jest osobom dorosłym, głównie ze względu na prędkość, jaką może rozwijać. To hulajnoga, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Artykuł powstał we współpracy z portalem Electricfeel.pl

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa