Reklama:


Konkurs SDK. Do wygrania walentynki we Frajdzie

Konkurs SDK. Do wygrania walentynki we Frajdzie

Starochorzowski Dom Kultury ogłosił walentynkowy konkurs na ulubioną piosenkę o miłości. Aby wziąć w nim udział należy wysłać link do wybranego utworu i wymyśleć kreatywne uzasadnienie dla swojej decyzji. Do wygrania romantyczny seans w Kinie Frajda.

– 14 lutego to data dla niektórych wyjątkowa. Inni z kolei mówią, że przecież można okazywać miłość przez cały rok. Można, a nawet trzeba! Można też na chwilę przywołać miłe wspomnienia i wziąć udział w naszym konkursie. Zapraszamy wszystkich chętnych do podzielenia się swoją ulubioną piosenką o miłości – informuje Starochorzowski Dom Kultury.

W zgłoszeniu wysłanym na adres: annabratek@chck.pl należy podać link do piosenki oraz pisemne uzasadnienie, dlaczego właśnie ta piosenka jest wyjątkowa. Z przesłanych utworów SDK utworzy playlistę, która będzie dostępna na naszej stronie placówki. Autor najciekawszego i najbardziej twórczego uzasadnienia otrzyma voucher dla dwóch osób na seans w Kinie Frajda. Zgłoszenia można wysyłać do soboty 13 lutego włącznie.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa