Wracają wydarzenia na scenę ChCK. Mocny, rapowy początek

Wracają wydarzenia na scenę ChCK. Mocny, rapowy początek

Pierwszymi artystami, którzy po przerwie wystąpią na scenie Chorzowskiego Centrum Kultury będą raperzy O.S.T.R & HADES. W grudniu ubiegłego roku wydali swój drugi, wspólny album. “HAO2” to zbiór 15 opowieści z życia powstałych w trakcie pandemicznego roku 2020.

Koncert promujący płytę ” HAO2″ odbędzie się w sobotę 20 lutego o godzinie 19:00 w Chorzowskim Centrum Kultury przy ul. Sienkiewicza 3. Album po części utrzymany jest w postapokaliptycznej atmosferze, pełnej niepewności, lecz nie brakuje na nim także numerów luźniejszych, dających nadzieję na lepsze jutro. “HAO2” to album współczesny, selekcja utworów trwała w zasadzie do ostatniej chwili, gdyż O.S.T.R. i Hades nagrali ich w sumie ponad 40. Trudność wyboru wymusiła na autorach decyzję o dołożeniu do wydawnictwa dodatkowej epki, z numerami, które po prostu musiały trafić do słuchaczy. “HAO2” nie jest tylko powrotem kultowej kooperacji, to przede wszystkim odpowiedź na współczesny świat, to projekt “ku pokrzepieniu serc”.

Adam O.S.T.R. Ostrowski – muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od 20 lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko. Autor 21 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz 8 platynowych i 6 złotych płyt, w tym dwóch podwójnie i jednej potrójnie platynowej. Pięciokrotny laureat Fryderyka – Nagrody Akademii Fonograficznej. Laureat nagrody Bestseller Empiku 2016 oraz nagrody kulturalnej Onetu O!Lśnienia 2016 w kategorii muzyka popularna. Od zawsze w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Jego płyty, wydawane z rozmachem w oprawie równej wydaniom specjalnym, wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS.

Bilety są do nabycia w cenie 60 złotych. Pozostałe informacje i rezerwacja biletów dostępne są mailowo pod adresem damian_b@chck.pl oraz telefonicznie pod numerem 32 349 78 71/65/63

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa