Reklama:


Lodowisko ponownie otwarte dla mieszkańców

Lodowisko ponownie otwarte dla mieszkańców
Lodowisko na chorzowskim rynku cieszy się bardzo dużą popularnością.Fot.: M. Banduch

Po krótkiej przerwie związanej z sytuacją epidemiczną lodowisko znów będzie dostępne dla mieszkańców, którzy z zimowej atrakcji mogą korzystać codziennie w godzinach 10:00-21:00. Jednorazowo na tafli może przebywać 35 osób.

Dla korzystających, jak zawsze, istnieje możliwość wypożyczenia łyżew, depozyt, usługa szlifowania łyżew, a dla najmłodszych, stawiających dopiero pierwsze kroki na lodzie do dyspozycji są pingwinki, kaski oraz ochraniacze.

– Uprzejmie informujemy, że w związku z bardzo dużym zainteresowaniem lodowiskiem na chorzowskim rynku oraz oczekiwaniem w długich kolejkach, podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu internetowej sprzedaży biletów na każdą ślizgawkę – przypomina Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

Bilety w sprzedaży online dostępne są w tym miejscu. W związku aktualnymi obostrzeniami związanymi z COVID-19 na lodowisku panuje specjalny reżim sanitarny. Obowiązują: zakaz korzystania z lodowiska osób z objawami jakiejkolwiek infekcji, przede wszystkim dróg oddechowych, zachowanie dystansu społecznego, dezynfekcja rąk, zakrywanie ust i nosa. Ponadto, każdy klient zobowiązany jest do oddania wypisanego oświadczenia (dostępnego w kasie lub do pobrania tutaj) o stanie zdrowia w związku z pandemią COVID-19.

Godziny rozpoczęcia ślizgawek:

Poniedziałek-Niedziela – 10.00, 11.00, 12.00, 14:30, 15.30, 16.30, 18.00, 19.00, 20.00

Cennik:

Bilet normalny – 7 zł
Bilet ulgowy – 5 zł
Wypożyczenie pary łyżew na 45 minut – 7 zł
Szlifowanie łyżew – 5 zł
Rękawiczki para – 9 zł

Bilet ulgowy przysługuje: dzieciom do 7 lat oraz uczniom szkół podstawowych i średnich za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej, posiadaczom Karty Dużej Rodziny oraz posiadaczom Karty Chorzów 60+.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości