Okradli sklep. Policja szuka sprawców

Okradli sklep. Policja szuka sprawców

Komenda Miejska Policji w Chorzowie opublikowała wizerunki dwóch mężczyzn i kobiety podejrzewanych o kradzież telefonu komórkowego w jednym ze sklepów na terenie miasta. Jeżeli kogoś rozpoznajesz, skontaktuj się z policjantami z Komisariatu Policji I w Chorzowie.

Wydział Kryminalny Komisariatu Policji I w Chorzowie prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło w dniu 12 grudnia 2020r około godziny 17:30 w jednym ze sklepów przy ul. Strzelców Bytomskich. Jak ustalili mundurowi trzech nieznanych sprawców wspólnie i w porozumieniu dokonało kradzieży telefonu komórkowego, opaski MI BAND oraz myszki dla graczy o łącznej wartości 1267 złotych. W toku postępowania uzyskano wizerunki sprawców kradzieży, które publikujemy poniżej.

– Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanych lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami I komisariatu w Chorzowie. Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość – apeluje Komenda Miejska Policji w Chorzowie.

Kontakt z funkcjonariuszami jest możliwy telefonicznie pod numerem 47 85 455 10 lub mailowo pod adresem: kp1@chorzow.ka.policja.gov.pl.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa