Początek zmagań w akcji Superpływak

Początek zmagań w akcji Superpływak

Przed nami kolejna, 6 edycja akcji Superpływak organizowanej przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie. Wyzwanie skierowane jest do wszystkich sympatyków pływania i trwać będzie od 12 lutego do 30 listopada.

Aby rozpocząć udział w akcji należy zgłosić się w kasie basenowej oraz wypełnić oświadczenie (osoby niepełnoletnie muszą oddać oświadczenie podpisane przez prawnego opiekuna). Dokumenty są dostępne na terenie obiektów MORiS lub można je pobrać tutaj (klauzula RODO, zgoda opiekuna prawnego na udział osoby niepełnoletniej, oświadczenie).

– Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 6. edycji akcji „Superpływak”, którą prowadzimy na naszych basenach przy Placu Powstańców Śląskich oraz Kompleksie Sportowym Hajduki w Chorzowie. Osoby, które podejmą się tego sportowego wyzwania, w zależności od ilości przepłyniętych kilometrów zdobędą miano brązowego, srebrnego lub złotego Superpływaka – informuje Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

W poprzedniej edycji Superpływaka wzięły udział 64 osoby, które łącznie przepłynęły 3727 km. Więcej szczegółów dotyczących 5 edycji pływackiej zabawy udostępnialiśmy tutaj.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa