Reklama:


Nietrzeźwy diler wpadł przy kontroli drogowej

Nietrzeźwy diler wpadł przy kontroli drogowej

Mundurowi z chorzowskiej komendy zatrzymali młodego mężczyznę, który prowadził samochód pod wpływem narkotyków. W trakcie przeszukania samochodu i mieszkania policjanci znaleźli znaczną ilość amfetaminy.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego chorzowskiej komendy, w trakcie prowadzenia działań ukierunkowanych przeciwko kierowcom, którzy wsiadają za kierownicę pod wpływem alkoholu czy też narkotyków, zatrzymali do kontroli kierowcę volkswagena. Od początku wzbudził on ich podejrzenie, że może być pod wpływem alkoholu, jednakże badanie alcosensorem dało wynik negatywny. Wówczas mundurowi sięgnęli po urządzenie DrugRead. Wynik testu nie pozostawił wątpliwości, że 22-latek jest pod wpływem amfetaminy. To jednak nie był koniec jego problemów. W samochodzie mężczyzny policjanci znaleźli amfetaminę, z której można było przygotować prawie 1400 porcji dilerskich, wagę, woreczki strunowe oraz pieniądze.

Skala procederu, jakim zajmował się mężczyzna, okazała się znacznie większa. W mieszkaniu dilera policjanci zabezpieczyli jeszcze kilogram amfetaminy. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości