Reklama:


Oddaj włosy w dobrej sprawie

Oddaj włosy w dobrej sprawie

Są jeszcze ostatnie wolne miejsca dla osób, które chcą wziąć udział w IV edycji akcji „Daj włos, dziewczyny dla dziewczyn” organizowanej przez Szkolny Klub Wolontariatu „Niebieskie serca” ze Szkoły Podstawowej nr 21 i salon fryzjerski MC Hair na rzecz Fundacji Rak’n’Roll.

Idea akcji „Daj Włos” polega na przekazaniu włosów na perukę dla osoby walczącej z rakiem. Długość oddanych włosów to minimum 25 cm, a wizyta w partnerskim salonie jest bezpłatna.

Choć peruki z naturalnych włosów są częściowo refundowane z Narodowego Funduszu Zdrowia, to większości potrzebujących i ich rodzin nie stać na jej zakup, zwłaszcza biorąc pod uwagę wysokie koszty samego leczenia. Chorzowska akcja odbędzie się w poniedziałek 8 marca między godziną 10:00 a 13:00 w salonie fryzjerskim MC Hair przy ul. Wolności 110/8.

Warunki uczestnictwa:

– włos naturalne lub farbowane, nie mogą być rozjaśniane
– długość włosów przeznaczona do obcięcia to minimum 25 cm}
– zgłoszenie telefoniczne bądź mailowe do 23 lutego 2021 (imię, nazwisko, wiek, szkoła, klasa, telefon kontaktowy, dzieci wpisują również imię i nazwisko rodzica)
– udział jest bezpłatny
– konkretna godzina zostanie podana uczestnikom 4 marca
– gwarantowana profesjonalna usługa fryzjerska w nowoczesnym salonie
– każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy upominek

Akcja zostanie przeprowadzona w reżimie sanitarnym, dlatego w salonie nie będą mogły przebywać osoby towarzyszące. Kontakt w celu zgłoszenia bądź informacyjnie: Salon MC Hair – 515 509 331 lub o Pani Marzeny Piotrowskiej, opiekunki SKW „Niebieskie Serca” mailowo pod adresem marzena.piotrowska@interia.pl

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości