Reklama:


Ostatni moment by wziąć udział w dużej sportowej imprezie

Ostatni moment by wziąć udział w dużej sportowej imprezie

Blisko 350 wolontariuszy ma wspierać organizację lekkoatletycznych mistrzostw świata sztafet – World Athletics Relays Silesia 2021 – na Stadionie Śląskim. Impreza odbędzie się 1 i 2 maja, a nabór do wolontariatu właśnie wystartował.

Lekkoatletyczne mistrzostwa świata sztafet – World Athletics Relays Silesia 2021 – odbędą się na Stadionie Śląskim 1 i 2 maja 2021 roku. Wolontariusze podczas imprezy będą działać w piętnastu obszarach. Ich praca nie będzie ograniczać się do samego stadionu. Wielu z nich będzie można spotkać na lotniskach obsługujących zawody, czy w hotelach, w których zamieszkają goście mistrzostw.

– Poszukujemy osób powyżej 16 roku życia. Rekrutacja potrwa do 21 lutego, a 24 kwietnia wybrane osoby będą musiały przejść obowiązkowe szkolenie na Stadionie Śląskim. Od kandydatów oczekujemy m.in. znajomości języków obcych czy doświadczenia w wolontariacie. W specjalnym formularzu należy też opisać dlaczego chce się współtworzyć sztafetowe mistrzostwa świata – tłumaczy Maciej Jałoszyński z biura prasowego World Athletics Relays Silesia 2021.

Formularz zgłoszeń dostępny jest na oficjalnej stronie mistrzostw. Obszary pracy wolontariuszy jest bardzo szeroki, obejmuje m.in.: biuro zawodów (praca w hotelach), VIP, biuro prasowe, kontrole antydopingowe, akredytacje, dział techniczny, ceremonie, team services marketing, transport i kilka innych obszarów.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości