Reklama:


eKarnet na domowe mecze Ruchu

eKarnet na domowe mecze Ruchu

Do pierwszego meczu rundy rewanżowej zostały już niespełna 2 tygodnie. Ruch rozpoczął sprzedaż ekarnetów- pakietu transmisji ze wszystkich domowych spotkań Niebieskich. Klub przygotował nowości przy realizacji transmisji, wśród nich jest m.in.: studio pomeczowe.

Ruch rozpocznie ligową rywalizację w 2021 r. od dwóch domowych spotkań – z Polonią-Stalą Świdnica (6 marca) i Foto-Higieną Gać (13 marca). Początek obu meczów ustalono na godz. 17:00.

– Odliczamy już dni do startu rundy wiosennej i ruszamy ze sprzedażą e-karnetów – pakietów transmisji ze wszystkich domowych meczów Ruchu – informuje klub.

Za realizację transmisji z domowych spotkań „Niebieskich” w dalszym ciągu odpowiadać będzie firma Sportbase, zapewniająca wysoki standard relacji – dwie kamery, powtórki, zbliżenia i jakość Full HD. Do tego zawsze dwóch komentatorów i nowość, studio przedmeczowe i przy wybranych spotkaniach także pomeczowe, a w nim goście, wywiady, analizy i opinie.

Kupując e-karnet, za jednym razem, dokonując jednej transakcji, każdy kibic może zapewnić sobie dostęp do transmisji z dziewięciu spotkań „Niebieskich”, które zostaną rozegrane na stadionie przy Cichej 6 w rundzie wiosennej. Cena e-karnetu wynosi 110 zł i można go zakupić na stronie www.tv.ruchchorzow.com.pl. W tym samym miejscu prowadzona będzie sprzedaż dostępów na pojedyncze spotkania w cenie 15 zł.

– Zakup e-karnetu to nie tylko oszczędność i gwarancja obejrzenia wszystkich domowych meczów Ruchu, ale także 20% rabatu na zakup dostępów do transmisji ze spotkań wyjazdowych, do których uda nam się pozyskać prawa telewizyjne – tłumaczy klub.

Kibice, którzy latem zakupili „realne” karnety na mecze Ruchu, w dalszym ciągu będą mogli korzystać z darmowego dostępu do transmisji z domowych spotkań. Wszelkie pytania dotyczące e-karnetów można kierować mailowo na adres rzecznik@ruchchorzow.com.pl.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości