Reklama:


Oświadczenie prezydenta Chorzowa po kontroli CBŚP

Oświadczenie prezydenta Chorzowa po kontroli CBŚP

Prezydent Chorzowa Andrzej Kotala zabrał głos po wczorajszej kontroli funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji w Urzędzie Miasta w Chorzowie. Szerzej do sprawy odniesie się w piątek.

Prezydent na swoim profilu na facebooku opublikował film, w którym odniósł się do kontroli, która przeprowadzona była w poniedziałek w Urzędzie Miasta.

– Wczoraj w naszym urzędzie odbyła się kontrola CBŚ. Dzisiaj już pracujemy normalnie, tak jak wcześniej. Nie wierzcie w plotki – nikt nie został zatrzymany i nikomu nie postawiono zarzutów. Współpraca z funkcjonariuszami przebiegała na bardzo wysokim, dobrym poziomie. Wszystkie dokumenty, które interesowały CBŚ zostały oczywiście wydane. Teraz przygotowujemy się do ważnej, jutrzejszej sesji Rady Miasta. Miał być na niej obecny wicepremier Jarosław Gowin, jednak z przyczyn niezależnych od nas, premiera nie będzie. Mimo to będziemy obradować nad bardzo ważnym planem powołania, wraz z innymi miastami, spółki mieszkaniowej, która będzie budowała mieszkania na terenie Śląska. W Chorzowie będą to lokale w Maciejkowicach. W związku z przygotowaniami mój szczegółowy komentarz dotyczący kontroli CBŚ w urzędzie pojawi się w piątek – powiedział Andrzej Kotala, prezydent Chorzowa.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości