Reklama:


Restauracja z Chorzowa wśród najlepszych w Polsce

Restauracja z Chorzowa wśród najlepszych w Polsce
Restauracja Cesarska znajduje się w Hotelu Diament Arsenal Palace w Chorzowie przy ul. Paderewskiego 35.fot.: Restauracja Carska

Poznaliśmy skład Przewodnika Poland 100 Best Restaurants 2020. W rankingu znalazło się kilkanaście restauracji i karczm ze Śląska, w tym Restauracja Cesarska mieszcząca się w Hotelu Diament Arsenal Palace w Chorzowie przy ul. Paderewskiego.

Poland 100 Best Restaurants 2021 to prestiżowy przewodnik po najlepszych restauracjach w Polsce. Wśród restauracji najwyżej oceniona została La Brasserie Moderne mieszcząca się w warszawskim hotelu Sofitel Warsaw Victoria, a wśród karczm wyróżniona została Karcma Muzykancko z Poronina.

OFICJALNE WYNIKI X EDYCJI POLAND 100 BEST RESTAURANTS NAJLEPSZA RESTAURACJA W POLSCE 2020 LA BRASSERIE…

Opublikowany przez Poland 100 Best Restaurants Poniedziałek, 22 lutego 2021

W rankingu znalazło się 20 miejsc ze Śląska. Jeden widelec (symboliczna miara wyniku) otrzymała Restauracja Cesarska mieszcząca się w Hotelu Diament Arsenal Palace w Chorzowie przy ul. Paderewskiego. Pełna lista wyróżnionych lokali znajduje się tutaj.

– Naszą ideą jest promocja tych restauracji i karczm, które swoją klasą, elegancją i najwyższą jakością oferowanych usług kreują niepowtarzalną atmosferę i pozostawiają w pamięci niezapomniane wrażenia z pobytu. Przewodnik daje również możliwość uhonorowania pracy i osiągnięć właścicieli restauracji, szefa kuchni i personelu – informuje Poland 100 Best Restaurants.

Restauracje i karczmy w głównej mierze są oceniane przez konsumentów dzięki temu ocena jest bardziej obiektywna. Wszystkie restauracje są uszeregowane według „Poland 100 Best Restaurants Score” na podstawie kompilacji przewodników i recenzji online. Dla każdej restauracji obliczana jest średnia wszystkich standardowych ocen, recenzji, ważona wskaźnikiem wiarygodności każdego źródła wraz z oceną inspektorów przeprowadzoną podczas badania Mystery Shopping

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości