Znana firma kurierska otworzyła swoje centrum w Chorzowie

Znana firma kurierska otworzyła swoje centrum w Chorzowie

Firma znana przede wszystkim z paczkomatów, których w naszym kraju jest już 11 tysięcy, otworzyła centrum logistyczne w Prologis Park Chorzów. Chodzi o inPost

Centrum kurierskie inPostu będzie miało powierzchnię 6000 m2. To nowoczesne centrum dystrybucyjne, które w ramach pięciu budynków, oferuje ponad 250 000 m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowej.

– Przez 12 lat aktywności na polskim rynku opracowaliśmy sprawdzony model logistyczny, który możemy wdrożyć także na innych rynkach europejskich. Tajemnica naszej efektywności to także świetnie przygotowana aplikacja mobilna, której używa już ponad 5,7 mln Polaków. Połączenie unikatowej usługi, jaką są Paczkomaty InPost, sprawnej logistyki i niedostępnej u konkurencji aplikacji sprawia, że nasze usługi są nie tylko wygodne, ale najbardziej nowoczesne i innowacyjne na rynku – mówi Rafał Brzoska, prezes InPost.

Firma obecnie obsługuje usługi kurierskie w oparciu o ponad 60 centrów logistycznych, w tym dwie sortownie centralne w Piotrkowie Trybunalskim oraz P3 Logistic Parks Mszczonów.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa