Rodzinna zabawa na miejskich basenach

Rodzinna zabawa na miejskich basenach

Przed nami rodzinne wydarzenie na basenach Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie, czyli IX edycja Wiosennego Święta Wody. Na stronie internetowej MORiSu trwają zapisy, ilość miejsc jest ograniczona.

Kolejna, XI edycja Wiosennego Święta Wody odbędzie się w sobotę 20 marca. Tradycyjnie już zabawa odbędzie się na dwóch basenach: przy ul. Granicznej 92 i Pl. Powstańców Śl. 1. Ze względu na sytuację epidemiczną w tegorocznych zawodach może wziąć udział maksymalnie: 30 osób przy ul. Granicznej i 25 osób przy Pl. Powstańców Śl. W odróżnieniu od lat poprzednich zapisy przyjmowane są indywidualnie – każdy członek zespołu musi wypełnić osobny formularz.

Start zawodów na basenie przy ul. Granicznej zaplanowany jest na godzinę 10:00, natomiast na basenie przy Pl. Powstańców na godzinę 11:00. Dla najlepszych rodzin organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody. Drużyna musi liczyć minimum 2 osoby (dziecko do lat 18 + osoba dorosła), a maksymalnie 4. W każdej konkurencji będą przyznawane punkty, a klasyfikacja łączna wyłoni zwycięzców. Wpisowe wynosi 5 zł od osoby. Dodatkowe informacje dostępne są telefonicznie pod numerem: 32 241 11 11.

– Mamy nadzieję, że obostrzenia nie pokrzyżują nam planów i po 2 latach przerwy – zeszłoroczne zawody odwołane zostały przez sytuację epidemiczną – wspólnie będziemy mogli wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu – informuje Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa