Reklama:


Jerusalema Challenge dotarło do Chorzowa

Jerusalema Challenge dotarło do Chorzowa

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 21 im. Gerarda Cieślika stworzyła film, w którym przystępują do popularnego wyzwania „Jerusalema Challenge”. Wspólny taniec ma dać ludziom na całym świecie poczucie bycia częścią wspólnoty w trakcie izolacji spowodowanej pandemią COVID-19.

Wszystko zaczęło się na początku 2020 roku, kiedy angolska grupa taneczna Phenomenos do Semba dodała własną choreografię do południowoafrykańskiego przeboju „Jerusalema” autorstwa Master KG i Nomcebo Zikode.

Film szybko zdobył wielką popularność i kolejni ludzie zaczęli tworzyć własne układy. Ostatnio, dzięki społeczność SP 21 „Jerusalema Challenge” dotarło do Chorzowa.

Szkoła do wykonania wyzwania nominowała Radę Miasta Chorzów, KPR Ruch Chorzów i Ruch Chorzów. Być może „Jerusalema” na dłużej zagości w Chorzowie. Do wyzwania w trakcie XXXII Sesji Rady Miasta odniósł się Waldemar Kołodziej, przewodniczący Rady Miasta.

– Chciałbym zaprosić radnych, abyśmy odpowiedzieli na wyzwanie rzucone przez Szkołę Podstawową nr 21 i wzięli udział w Jerusalema Challange – zaapelował Waldemar Kołodziej, przewodniczący Rady Miasta.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości