Więcej osób skorzysta z basenów

Więcej osób skorzysta z basenów

Zwiększony został limit osób, które mogą korzystać z miejskich basenów. Na basenie przy ul. Granicznej 92 może przebywać jednocześnie 35 osób. Zwiększony został również limit osób uczestniczących w zajęciach aqua.

– W związku z licznymi zapytaniami, podjęliśmy decyzję o zwiększeniu limitu na basenie w KS Hajduki oraz zajęciach aqua na obu basenach. Pragniemy nadmienić, iż wprowadzony limit ma na celu uniknięcie gromadzenia się większej ilości nie tylko w hali basenowej, ale również holu, przy kasie oraz szatniach basenowych – tłumaczy Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

Przedstawiamy aktualnie obowiązujące limity. Na basenie może przebywać maksymalnie:

– ul. Graniczna 92 – 35 osób (sauna jest dostępna dla maksymalnie 2 osób w jednym czasie)
– pl. Powstańców Śl – 25 osób (w jacuzzi mogą przebywać maksymalnie 2 osoby w jednym czasie)

W zajęciach aqua może uczestniczyć maksymalnie:

– ul. Graniczna 92 – 35 osób
– pl. Powstańców Śl – 24 osób

W trakcie korzystania z obiektów MORiSu obowiązują następujące zasady bezpieczeństwa: zakaz korzystania z pływalni osób z objawami jakiejkolwiek infekcji, przede wszystkim dróg oddechowych, zachowanie dystansu społecznego, dezynfekcja rąk przy wejściu na obiekt i po jego opuszczeniu, zakrywanie ust i nosa przez użytkowników z wyłączeniem kąpieli i pływania w basenie – osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w przebieralni.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości