Rodzinna zabawa na miejskich basenach. Zostały ostatnie wolne miejsca

Rodzinna zabawa na miejskich basenach. Zostały ostatnie wolne miejsca

Przed nami duża dawka sportowych emocji i zabawy w rodzinnym gronie, czyli IX edycja Wiosennego Święta Wody. Na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu trwają zapisy. Zostały już ostatnie wolne miejsca.

Kolejna, XI edycja Wiosennego Święta Wody odbędzie się w sobotę 20 marca. Tradycyjnie już zabawa odbędzie się na dwóch basenach: przy ul. Granicznej 92 i Pl. Powstańców Śl. 1. Ze względu na sytuację epidemiczną w tegorocznych zawodach może wziąć udział maksymalnie: 30 osób przy ul. Granicznej i 25 osób przy Pl. Powstańców Śl. W odróżnieniu od lat poprzednich zapisy przyjmowane są indywidualnie – każdy członek zespołu musi wypełnić osobny formularz.

Start zawodów na basenie przy ul. Granicznej zaplanowany jest na godzinę 10:00, natomiast na basenie przy Pl. Powstańców na godzinę 11:00. Dla najlepszych rodzin organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody. Wydarzenie wsparli już m.in.: Park Trampolin Fun&Sport, Bistro Kaskada oraz Decathlon.

Drużyna musi liczyć minimum 2 osoby (dziecko do lat 18 + osoba dorosła), a maksymalnie 4. W każdej konkurencji będą przyznawane punkty, a klasyfikacja łączna wyłoni zwycięzców. Wpisowe wynosi 5 zł od osoby. Dodatkowe informacje dostępne są telefonicznie pod numerem: 32 241 11 11.

– Spieszcie się, bo ilość miejsc jest ograniczona! To świetna szansa na dobrą zabawę, a przy odrobinie szczęścia – na zdobycie atrakcyjnych nagród – zachęca Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa