Reklama:


Jarmark Świątecznych Umiejętności w SDK

Jarmark Świątecznych Umiejętności w SDK

Przed nami świąteczne warsztaty w Starochorzowskim Domu Kultury, podczas których uczestnicy wykonają świąteczne dekoracje z wykorzystaniem żywych roślin.

Spotkanie będzie miało charakter rodzinny. Rodzice i dziadkowie, którzy przyjdą razem z dziećmi, na początku warsztatów będą mieli okazję popracować wspólnie z nimi, a następnie samodzielnie spełnić się twórczo, powierzając dzieci pod opiekę animatora. To wszystko już w sobotę 20 marca o godzinie 10:00.

– Świąteczne porządki, dekoracje, kwiaty – większość z nas stara się upiększyć przestrzeń wokół siebie, przygotowując się do świąt. Ale czy siedząc przy wielkanocnym stole, nie będzie nam jeszcze przyjemniej wiedząc, że to piękno to nasza zasługa – zachęca Starochorzowski Dom Kultury.

Bilety na Jarmark Świątecznych Umiejętności są do nabycia w cenie 10 zł. Informacje i rezerwacja miejsc mailowo pod adresem: agnieszka_w@chck.pl oraz telefonicznie pod numerem 32/247 39 57.

W związku z sytuacją epidemiologiczną wszyscy goście SDK proszeni są o wydrukowanie i przyniesienie ze sobą wraz z biletem poniższego oświadczenia.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa