Fest Festival ogłosił pierwsze gwiazdy

Fest Festival ogłosił pierwsze gwiazdy

FEST Festival czyli międzynarodowe wydarzenie muzyczne odbywające się w Chorzowie z pierwszymi headlinerami! Organizatorzy ogłosili, że przed chorzowską publicznością wystąpią m.in.: KYGO i Alan Walker. Festiwal ma odbyć się w Parku Śląskim w dniach 11-14 sierpnia 2021.

Organizatorzy z nadzieją patrzą w przyszłość i zapowiadają:

– Podczas tegorocznej edycji zostaną wypracowane przez nas rozwiązania które pozwolą na organizację festiwalu w bezpiecznych warunkach. Planujemy między innymi znaczne powiększenie terenu festiwalu oraz zmniejszenie liczby biletów dostępnych w sprzedaży. Trzymamy rękę na pulsie, obserwujemy sytuację i będziemy na bieżąco dostosowywać nasze plany do obecnie obowiązujących restrykcji sanitarnych – informuje Fest Festival.

Tegoroczny line up otwiera dziewięciu gigantów światowej sceny tanecznej muzyki elektronicznej: Kygo, Alan Walker, Purple Disco Machine, Fisher, Kungs, Ofenbach, Bakermat, Sam Feldt i Robin Schulz. FEST Festival po raz pierwszy odbył się w 2019 i od razu zdobył serca polskich festiwalowiczów. Dodatkowo, otrzymał dwie nominacje do prestiżowych europejskich nagród branży muzycznej: European Festival Awards oraz ILMC.

Mamy odpowiedź na wasze liczne pytania: „Czy będzie Alan Walker?”. Odpowiadamy: będzie! ? Po genialnym występie na…

Opublikowany przez FEST Festival Wtorek, 16 marca 2021

Wydarzenie w tym roku odbędzie się 4-dniowej formule.

– Ponownie zaczarujemy Park Śląsk wspólnie z największymi międzynarodowymi i polskimi gwiazdami. Będzie jeszcze więcej scen muzycznych, jeszcze więcej atrakcji i jedyna w swoim rodzaju FEST atmosfera – zapowiada Fest Festival.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa