Ruch podpisał umowę z Unią Kalety

Ruch podpisał umowę z Unią Kalety

Unia Kalety dołączyła do grona partnerów Ruchu. To już 9 klub w regionie, który podpisał z Ruchem umowę o współpracy. Podobnie jak w poprzednich przypadkach, umowa zakłada współdziałanie na polu marketingowym oraz przy szkoleniu młodzieży i podnoszeniu kwalifikacji sztabów szkoleniowych.

Wśród klubów, które zdecydowały się w ostatnim czasie na ścisłą współpracę z Ruchem są już: Fortuna Wyry, Orzeł Psary-Babienica, Andaluzja Brzozowice Kamień, Orkan Dąbrówka Wielka, LKS Wisła Wielka, Śląsk Świętochłowice, Naprzód Lipiny, Orzeł Nakło Śląskie i Unia Kalety.

– Współpraca z Ruchem to na pewno duże wyróżnienie dla naszego klubu i duża szansa dla naszych młodych zawodników, by zaistnieć w większej piłce. To również okazja dla naszych trenerów, by podnosić swoje kwalifikacje i nabierać doświadczenia, co przełoży się także na lepsze szkolenie – mówi Sebastian Lebek, prezes Unii Kalety.

– Dobre relacje z Unią utrzymujemy od dłuższego czasu. Teraz rozpoczęliśmy oficjalną współpracę. Wierzę, że dzięki tej umowie dzieci i młodzież szkolona w Unii będzie mieć bliżej na Cichą, bo i tam z pewnością talentów nie brakuje, a z drugiej strony liczę, że uda się jeszcze bardziej spopularyzować piłkę nożną w Kaletach i okolicach – mówi Marcin Stokłosa, odpowiedzialny za budowę siatki klubów partnerskich oraz rozwój Akademii Piłkarskiej Ruchu.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości