Nowy projekt dla kobiet. Stwarza szanse na rynku pracy

Nowy projekt dla kobiet. Stwarza szanse na rynku pracy

Centrum Rozwoju i Edukacji w partnerstwie z Regionalną Fundacją Pomocy Niewidomym, prowadzi rekrutację do projektu „Chorzów – Miasto Kobiet”. Panie, które wezmą w nim udział będą miały szansę na podniesienie kwalifikacji i zdobycie zatrudnienia.

Projekt skierowany jest do kobiet powyżej 30 roku życia, które mieszkają w Chorzowie. Kolejnymi wymogami do wzięcia udziału w programie są niskie kwalifikacje, brak zatrudnienia i zarejestrowanie w Powiatowym Urzędzie Pracy. Organizatorzy w ramach udziału w projekcie oferują podniesienie kwalifikacji zawodowych, szkolenia z umiejętności miękkich, a także umowę o pracę i zatrudnienie w stabilnej firmie na okres minimum 9 miesięcy.

Udział w projekcie jest bezpłatny a ilość miejsc ograniczona. Osoby, które spełniają powyższe kryteria mogą kontaktować się telefonicznie pod numerem 609 003 258 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Projekt „Chorzów – Miasto Kobiet” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa