Obrazy i słowa dla ducha. Nowa wystawa w Galerii w Bramie

Obrazy i słowa dla ducha. Nowa wystawa w Galerii w Bramie

W Galerii w Bramie Chorzowskiego Centrum Kultury zawisła nowa wystawa fotografii i wierszy autorstwa Iwony Suwały pt. „Na krawędzi ciszy i światła – podróż nieskończona”. Prace można oglądać w Galerii przy ul. Sienkiewicza do 30 kwietnia.

Iwona Suwała to artystka urodzona w Chorzowie. Od 2005 roku mieszka w Wielkiej Brytanii. Fotografie prezentowane na wystawie pochodzą ze zbiorów prywatnych z przedziału 2017-2020. Choć z wykształcenia jest ekonomistką to jej pasją jest fotografia i poezja. Zdjęcia jakie wykonuje można określić mianem fotografii artystycznej, w której szczególne miejsce zajmują portrety i krajobrazy. Swoje wiersze dotychczas publikowała w almanachach i na portalach literackich.

– Są swego rodzaju podróżą w głąb duszy odbiorcy oraz poszukiwaniem światła i ciszy, tak niezbędnych człowiekowi, żeby wśród chaosu potrafił znaleźć prawdziwego siebie i własną drogę – tak o swoich zdjęciach mówi Iwona Suwała, autorka wystawy.

Wystawę można oglądać od 1 kwietnia do 30 kwietnia 2021r. w Galerii w Bramie ChCK. Wstęp wolny – Galeria jest dostępna dla zwiedzających całą dobę.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości