Reklama:


Ninja Warrior ze Śląska. Sportsmenka z Chorzowa wzięła udział w telewizyjnym wyzwaniu

Ninja Warrior ze Śląska. Sportsmenka z Chorzowa wzięła udział w telewizyjnym wyzwaniu

Ninja Warrior Polska to turniej typu reality show emitowany na antenie telewizji Polsat. W drugim sezonie programu pojawił się chorzowski akcent. Swoich sił na torze przeszkód spróbowała Magdalena Gorzkowska.

Dla sportsmenki urodzonej w Bytomiu podejmowanie nowych, sportowych wyzwań w różnych dyscyplinach nie jest pierwszyzną. Przygodę ze sportem rozpoczęła od lekkoatletyki, by po kilku latach zamienić bieżnie na skute lodem zbocza gór i zająć się wspinaczką.

Niedawno swoich sił spróbowała w teleturnieju Ninja Warrior. Konkurs polega na pokonywaniu toru przeszkód. Tor eliminacyjny składa się z 6 przeszkód, które z odcinka na odcinek mogą podlegać modyfikacji.

– To było dla mnie coś zupełnie nowego i super ekscytującego. Musiałam zmierzyć się ze swoimi słabościami, trenować w zupełnie nowy sposób i pokonać mnóstwo ograniczeń w głowie. Uwielbiam próbować nowych rzeczy, doświadczać, rzucać się na głęboką wodę, rozwijać się – tłumaczy Magdalena Gorzkowska na swoim facebookowym profilu.

Jak z wyzwaniem poradziła sobie Magdalena Gorzkowska można sprawdzić oglądając poniższy film.

– Największym sportowym wyzwaniem w roku 2020 był udział w Ninja Warrior Polska – oświadcza Magdalena Gorzkowska na swoim facebookowym profilu.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości