Reklama:


Niebieska paka dla niemowlaka

Niebieska paka dla niemowlaka

Kibice Ruchu z kilku emigracyjnych fanklubów wystąpili z ciekawą inicjatywą. Już wkrótce każdy noworodek będzie miał niebieski powód do uśmiechu.

– Kiedy śmieję się dziecko śmieję się cały świat, te słowa są znane chyba każdej dorosłej osobie. My jako kibice Ruchu z różnych Fan Clubów rozsianych po całej Europie postanowiliśmy zamienić te słowa w czyny i sprawić, aby każdy noworodek urodzony od 20 kwietnia miał Niebieski powód do uśmiechu, a jego rodzice powód do dumy – zapowiada FC Deutschland.

Każdy, kto legitymuje się kartą kibica lub karnetem na mecze Ruchu i ma akt urodzin dziecka (od 20 kwietnia) może odebrać niebieską paczkę o wartości 101 złotych na 101 urodziny klubu.

– Ale żeby to nie było monotonne, poszliśmy o krok dalej, dajemy wam wolną rękę, tak kochani kibice, rodzice będziecie mogli sobie zrobić w „Grzybku” zakupy na kwotę 101 zł plus dostaniecie kartę kibica dla swojej pociechy oraz okazjonalne gadżety zrobione specjalnie na tą okazję – kontynuuje FC Deutschland.

Akcja dotyczy tylko i wyłącznie ubranek i przyborów dla niemowlaków. Organizatorami inicjatywy są Fan Cluby z Holandii, Niemiec, Irlandii oraz Blue Fanatics England i Żorska Emigracja we współpracy z Ruchem Chorzów.

– Cała akcja będzie trwała do przyszłych urodzin i mamy nadzieję, że będziemy ją mogli kontynuować aż do 200 urodzin naszego kochanego klubu. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do wyprawki – kończy FC Deutschland.

? Kibice Ruchu z kilku fanklubów wystąpili z fantastyczną inicjatywą! Już wkrótce każdy noworodek będzie miał Niebieski…

Opublikowany przez Ruch Chorzów Poniedziałek, 12 kwietnia 2021

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości