Sportowe wyzwanie dla najmłodszych

Sportowe wyzwanie dla najmłodszych

Trasy pełne atrakcji, unikalne przeszkody, barwy wojenne i masa błotnych wyzwań, czekają na dzieci, które wezmą udział w Survival Race Kids, czyli miejskim biegu z przeszkodami. Ponadto wydarzenie ma wymiar charytatywny – część kwoty biletu zostanie przekazana do Schroniska na karmę dla zwierząt.

W tym roku odbędzie się już 7 edycja eventów, w tym także seria wydarzeń w 17 miastach Polski przeznaczonych dla dzieci w wieku 3-13 lat – Survival Race KIDS. Miejski bieg z przeszkodami dla najmłodszych zawita do Chorzowa 8-9 maja.

Survival Race KIDS to przygoda pełna pozytywnych emocji i wyzwań dla dzieci w wieku 3-13 lat. Trzy poziomy trudności dopasowane są do kategorii wiekowej – na Krasnali (3-6 lat) czeka ok. 700 metrów trasy i 10 przeszkód. Piraci (7-10 lat) przebiegną ok. 1400 metrów z 10 przeszkodami. Grupa Ninja (11-13 lat) pokonaja ok. 2 kilometry i 15 przeszkód. Mali Wojownicy będą musieli pokonać między innymi wodną zjeżdżalnię, pajączka, “Kulkożercę” czy miniaturową wersję kultowej przeszkody – rampy.

– Chcesz zaszczepić w dziecku pasję do sportu i aktywnego spędzania wolnego czasu? Szukasz sposobów na rozładowanie energii i dobrą zabawę dla swojej pociechy? Dobrze trafiłeś! Z nami Twoje dziecko przeżyje wyjątkową przygodę, zdobędzie nowe umiejętności i porządnie wytarza się błocie – zachęcają organizatorzy.

Po pokonaniu toru na uczestników będą czekać pamiątkowe medale, gadżety oraz dodatkowe atrakcje, przygotowane dla całych rodzin. Wszystko to z największą dbałością o bezpieczeństwo i z zachowaniem niezbędnego reżimu sanitarnego. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.


Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa