Ruch wchodzi w nową erę. 101 urodziny Niebieskich

Ruch wchodzi w nową erę. 101 urodziny Niebieskich

Ruch Chorzów obchodzi dziś 101. rocznicę powstania. Z tej okazji klub przygotował wiele niespodzianek dla swoich sympatyków, które można śledzić obserwując kanały Niebieskich w mediach społecznościowych.

Obchody 101. rocznicy powstania Ruchu klub rozpoczął już o północy, od zaprezentowania nowego herbu. Wśród najważniejszych zmian, jakie zaszły w niebieskiej eRce jest m.in.: usunięcie gradientu, ujednolicenie kolorystyki, a także nowa, dedykowana typografia. O szczegółach nowego herbu rozmawiali, autor projektu Karol Gwóźdź i Tomasz Ferens.

Tak na przestrzeni lat zmieniał się herb Ruchu.

Następnie, z samego rana, o godzinie 8:00 Ruch poinformował o zmianach w telewizji klubowej. Dzięki porozumieniu z Mateuszem Wójcikiem, właścicielem serwisu Niebiescy.pl, „TV Niebiescy dla Ruchu” zmieniło się w RUCH TV. O 9:30 w kościele pw. Ducha Świętego odbyła się Msza Święta w intencji Ruchu.

Kolejną z atrakcji przygotowanych na obchody 101. urodzin klubu jest rozmowa z aktorami: Bogdanem Kalusem i Michałem Żurawskim, zrealizowana przez RUCH TV.

Wymieniliśmy tylko niektóre z elementów obchodów 101-lecia. Przed nami jeszcze m.in.: wywiad z prezesem Ruchu, Sewerynem Siemianowskim, a także premiera oficjalnego piwa Ruchu Chorzów. Poniżej udostępniamy harmonogram niebieskich urodzin.

Ci, którzy mają ochotę przypomnieć sobie, jak w zeszłym roku wyglądały obchody 100 urodzin Ruchu, może wrócić to naszej całodniowej relacji z ubiegłego roku.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa