Dawid Podsiadło we wrześniu zagra na Śląskim

Dawid Podsiadło we wrześniu zagra na Śląskim

W związku z ciągle obowiązującym zakazem organizacji imprez masowych, koncerty Dawida Podsiadło zostają przeniesione z czerwca 2021 na wrzesień tego roku. Koncert w Chorzowie, zaplanowany na 12 czerwca 2021 na Stadionie Śląskim, zostaje przełożony na 25 września 2021.

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność i ich posiadacze będą mogli swobodnie uczestniczyć w koncertach w nowych terminach. Koncerty w Gdańsku i Wrocławiu są całkowicie wyprzedane – bilety sprzedały się w ciągu jednego dnia. W czerwcu do sprzedaży trafią ostatnie bilety na Stadion Śląski w Chorzowie – największy koncert w dotychczasowej karierze Dawida, zaplanowany dla prawie 60 tysięcy osób.

Jednocześnie organizatorzy z dużym optymizmem podchodzą do planowanych na jesień koncertów, obserwując rosnącą dynamikę programu szczepień i prognozy uzyskania odporności populacyjnej, a także pojawiające się na europejskim rynku symptomy powrotu do organizacji wydarzeń z udziałem publiczności. Pozytywne informacje płyną miedzy innymi z Wielkiej Brytanii, gdzie już na początku maja organizowany jest festiwal muzyczny Sefton Park Pilot, zaś na przełomie lipca i sierpnia odbędą się Reading Festival i Leeds Festival, w których uczestniczyć będzie kilkadziesiąt tysięcy fanów. W Hiszpanii, w ramach eksperymentu zorganizowano pod koniec marca koncert w zamkniętej przestrzeni dla 5 tysięcy fanów i dzięki zachowaniu odpowiednich procedur bezpieczeństwa, uniknięto transmisji wirusa.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa