Zakupy w nowoczesnym stylu tylko w Mercado Park w Tychach

Zakupy w nowoczesnym stylu tylko w Mercado Park w Tychach

Niemal każdego dnia przekonujemy się o tym, iż monotematyczność w każdej dziedzinie biznesu nie jest ani sprzyjająca rozwojowi, ani chętnie podtrzymywana przez zainteresowanie na rynku. Nie inaczej jest z branżą handlową, gdzie najnowsze badania preferencji wskazują, iż Polacy systematycznie odchodzą od zakupów w dużych centrach handlowych – mallach.

Ciekawą tendencją jest coraz bardziej rosnąca popularność shopping center średniej wielkości i zakotwiczonych w lokalnych społecznościach dzielnic innych niż tylko obszary ściśle śródmiejskie. Znakomitym przykładem nowego stylu jest centrum handlowe Tychy w spokojnej, rodzinnej dzielnicy Paprocany. Zapraszamy więc na zakupy z dala od śródmiejskiego zgiełku!

Centrum handlowe Tychy, czyli Mercado Park – niezaprzeczalny komfort zakupów

Któż z nas nie odczuł dyskomfortu wynikającego z pobytu w przepełnionym, pełnym hałasu i męczących bodźców, dużym, wielopiętrowym centrum handlowym. Niegdyś, ów amerykański wynalazek zwany „mall” miał być miejscem weekendowych i całodniowych spotkań dla typowej amerykańskiej rodziny. Dziś, zarówno Amerykanie, jak i Europejczycy, zmęczeni tygodniem intensywnej pracy poszukują miejsca, w którym nie będą musieli kilkadziesiąt minut szukać miejsca parkingowego i nie będą niemalże fizycznie wykończeni po kilkukrotnym przejściu niewiarygodnie długich ciągów komunikacyjnych.
Zaprzeczeniem tych niedogodności zdaje się być stylowe centrum handlowe Tychy – Mercado Park. Położone w bezpośredniej bliskości ulicy Sikorskiego oferuje zakupy szybkie i przyjemne. Parkowanie na parkingu tradycyjnym (bezpośrednio przed nowoczesna bryłą centrum handlowego) nie sprawi trudności, a to, iż Mercado Park gości w swych progach myjnię bezdotykową oraz stacje paliw Lotos, tylko zachęci zmotoryzowanych klientów do częstszych odwiedzin!

Mercadopark.pl – kompas przed udanymi zakupami

Ogromnym pozytywem jest też precyzyjny dobór punktów usługowych i stoisk handlowych. W Mercado Park klienci liczyć mogą na wizytę w jednym z salonów dynamicznie rozwijającej się sieci salonów optycznych – Optyk Karolina. Poszukującym stylowego oświetlenia do remontowanego domu lub świeżo zakupionego mieszkania, Mercado Park poleca autorska Galerię Świateł ELBIS. Z kolei niebanalne artykuły papiernicze, hobbystyczne oraz gadżety sezonowe niezbędne w domu i ogrodzie, znajdziemy w sklepie Action. Ta – holenderskiego pochodzenia – sieć sklepów z artykułami niespożywczymi zainteresuje każdego, kto poszukuje elementów dekoracyjnych, artykułów plastycznych z wyższej półki czy oryginalnych zabawek.

Witryna mercadopark.pl pomoże w ustaleniu swoistej mapy udanych i przyjemnych zakupów. Z firmowej strony dowiemy się także, iż na klientów czekają, obowiązkowe niemalże miejsca, jeśli chodzi o zakupy spożywcze. W centrum handlowe Tychy – Mercado Park, do takich punktów zaliczają się na pewno: sklep sieci Żabka, piekarnia i cukiernia U Brzęczka oraz Tradycyjna Wędzarnia.
Niezależnie od dnia tygodnia centrum handlowe Tychy jest miejscem, do którego klienci chętnie wracają, a zawdzięcza to między innymi temu, iż w Mercado Park na stałe zatrzymała się jedna z najlepszych w Tychach restauracji rodzinnych. Restauracja Dotychczas, bo o niej mowa, proponuje w swej karcie kulinaria proste i smaczne jednocześnie – lubianą przez wszystkich kuchnię polską.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa