Reklama:


Błoto, przeszkody i dużo uśmiechu. Bieg dla dzieci w Parku Śląskim

Błoto, przeszkody i dużo uśmiechu. Bieg dla dzieci w Parku Śląskim

Trasy pełne atrakcji, unikalne przeszkody, barwy wojenne i masa błotnych wyzwań czekają na dzieci, które wezmą udział w Survival Race Kids, czyli miejskim biegu z przeszkodami. Wydarzenie odbędzie się już w przyszły weekend 8.05 i 9.05 w Parku Śląskim.

W tym roku odbędzie się już 7 edycja eventów, w tym także seria wydarzeń w 17 miastach Polski przeznaczonych dla dzieci w wieku 3-13 lat – Survival Race KIDS. Miejski bieg z przeszkodami dla najmłodszych zawita do Chorzowa 8-9 maja.

Survival Race KIDS to przygoda pełna pozytywnych emocji i wyzwań dla dzieci w wieku 3-13 lat. Trzy poziomy trudności dopasowane są do kategorii wiekowej – na Krasnali (3-6 lat) czeka ok. 700 metrów trasy i 10 przeszkód. Piraci (7-10 lat) przebiegną ok. 1400 metrów z 10 przeszkodami. Grupa Ninja (11-13 lat) pokonaja ok. 2 kilometry i 15 przeszkód. Mali Wojownicy będą musieli pokonać między innymi wodną zjeżdżalnię, pajączka, “Kulkożercę” czy miniaturową wersję kultowej przeszkody – rampy.

– Chcesz zaszczepić w dziecku pasję do sportu i aktywnego spędzania wolnego czasu? Szukasz sposobów na rozładowanie energii i dobrą zabawę dla swojej pociechy? Dobrze trafiłeś! Z nami Twoje dziecko przeżyje wyjątkową przygodę, zdobędzie nowe umiejętności i porządnie wytarza się błocie – zachęcają organizatorzy.

Po pokonaniu toru na uczestników będą czekać pamiątkowe medale, gadżety oraz dodatkowe atrakcje, przygotowane dla całych rodzin. Wszystko to z największą dbałością o bezpieczeństwo i z zachowaniem niezbędnego reżimu sanitarnego. Ponadto, wydarzenie ma wymiar charytatywny – część kwoty biletu zostanie przekazana do Schroniska na karmę dla zwierząt.

Park Śląski ogłosił konkurs, w którym można wygrać 5 darmowych wejściówek na wydarzenie. Aby zdobyć bilet należy do czwartku 6 maja polubicie post, który osadziliśmy niżej i napisać w komentarzu dlaczego to właśnie Wy macie wygrać bilet.

Bieg z przeszkodami Survival Race KIDS już w przyszły weekend 8.05 i 9.05 w Parku Śląskim❗️?? ⬇️Mamy dla Was…

Opublikowany przez Park Śląski Wtorek, 4 maja 2021

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości