Od dziś online umówisz wizytę w Urzędzie Miasta

Od dziś online umówisz wizytę w Urzędzie Miasta

Urząd Miasta w Chorzowie wprowadził system internetowej rezerwacji wizyt w Referacie Komunikacji oraz w Referacie Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych. Darmowa usługa dostępna jest pod adresem kolejka.chorzow.eu.

System internetowej rezerwacji wizyt wprowadza konieczność podania przez zainteresowanego adresu e-mail. Klient będzie mógł wybrać dzień i godzinę wizyty. Po wskazaniu terminu i jego zatwierdzeniu, na stronie wyświetli się: komunikat o dokonanej rezerwacji oraz informacja o wysłaniu na podany wcześniej e-mail korespondencji z linkiem potwierdzającym. Jeżeli w ciągu godziny klient nie potwierdzi rezerwacji, ta zostanie anulowana. Usługa internetowej rezerwacji wizyty jest bezpłatna. Urząd nie pobiera opłat od tej czynności.

Jak poinformował Marcin Michalik, zastępca prezydenta miasta, w ciągu pierwszej godziny działania nowego systemu umówionych zostało 100 wizyt.

Halo Chorzów, Kolejne ułatwienie : wizytę w referacie komunikacji i ewidencji ludności można umówić przez internet ??? W ciągu godziny mamy już 100 wizyt umówiony ???

Opublikowany przez Marcina Michalika Poniedziałek, 10 maja 2021

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa