Zostań wystawcą na parkowej imprezie

Zostań wystawcą na parkowej imprezie

Szkółki ogrodnicze, sprzedawcy nasion, sadzonek, roślin doniczkowych, a także producenci mebli i sprzętu ogrodowego mogą dołączyć do Parkowego Kiermaszu Kwiatowego. Park Śląski czeka na wystawców, którzy chcieliby współtworzyć wydarzenie.

To wyjątkowe wydarzenie florystyczno-ogrodnicze odbędzie się Parku Śląskim na placu przed Halą Wystaw Kapelusz. Od piątku 21 maja do niedzieli 23 maja, w godzinach od 10:00 do 18:00 wszyscy miłośnicy roślin będą mogli skorzystać z bogatej oferty Parkowego Kiermaszu Kwiatowego. W trakcie wydarzenia odbędą się warsztaty florystyczne, animacje dla dzieci i tematyczne spacery z ogrodnikiem parkowym. Ponadto, dla osób, które wezmą udział w wydarzeniu dostępne będą oferty dostawców sadzonek, kwiatów oraz strefa wymiany roślin i wiele innych atrakcji.

Program kiermaszu nie został jeszcze ostatecznie domknięty, dlatego wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w wydarzeniu w charakterze wystawców, wciąż mogą wysyłać swoje zgłoszenia.

– Już teraz zapraszamy Was – wystawców, sprzedawców i pasjonatów zieleni na Parkowy Kiermasz Kwiatowy i wzbogacenia oferty wydarzenia swoim asortymentem. Skupiamy się na tematyce około-ogrodowej, a więc zapraszamy szkółki ogrodnicze, sprzedawców nasion, sadzonek, roślin doniczkowych, ale także mebli ogrodowych czy sprzętu ogrodowego – zaprasza Park Śląski.


Osoby zainteresowane wzięciem udziału w imprezie mogą kontaktować się mailowo pod adresem: marketing@parkslaski.pl.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa