Reklama:


Miejska dżungla na Dzień Dziecka

Miejska dżungla na Dzień Dziecka

Już 29 maja z okazji Dnia Dziecka Chorzowskie Centrum Kultury przygotowało dla wszystkich rodzinne atrakcje. W pięciu dzielnicach miasta odbędzie się trzyczęściowa gra terenowa „Amazońska dżungla”.


W sobotę 29 maja przestrzeń miejska stanie się planszą do gry.

– Weź udział w grze terenowej i przeżyj z bliskimi niezapomnianą przygodę – zachęca Chorzowskie Centrum Kultury.

Przygotowana przez ChCK zabawa „Amazońska dżungla” składać się będzie z 3 części:

Część I – NIE DAJ SIĘ POŻREĆ, 10:00-14:00 Chorzów Centrum, powtórka od 15:00 do 18:00 na Klimzowcu

– Jeśli chcesz wiedzieć, jakie zwierzęta możesz spotkać w dżungli, kogo unikać, przed kim uciekać, a kogo najlepiej w ogóle nie spotkać – to gra dla Twojej rodziny.


Część II – PRZETRWAJ W DŻUNGLI, 10:00-14:00 Chorzów Stary, powtórka od 15:00 do 18:00 Chorzów II

– Jeśli chcesz poznać sposoby na przeżycie w dżungli, chcesz się dowiedzieć, jak zdobyć pożywienie, jak uniknąć niebezpieczeństw czających się w dzikim gąszczu, co może Ci się przydać, a co będzie zbędnym balastem – to gra dla Twojej rodziny.


Część III – RODZINNE SAFARI – gra dla najmłodszych, 10:00-14:00 Chorzów Batory

– Jeśli jesteś jeszcze bardzo małym odkrywcą, na początku swej egzotycznej przygody, jeśli chcesz się pobawić, poznać zwierzątka i roślinki dalekich stron – to gra dla Twojej rodziny.

Uczestnicy sami mogą zdecydować, w jakim miejscu i w ilu częściach gry chcą wziąć udział. Wstęp wolny na wszystkie części wydarzenia, obowiązują wcześniejsze zapisy. Szczegółowe informacje dostępne są mailowo pod adresem agnieszka_w@chck.pl oraz telefonicznie pod numerem 32 247 39 56.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości