CeZik zagra akustycznie dla dzieci w Starochorzowskim Domu Kultury

CeZik zagra akustycznie dla dzieci w Starochorzowskim Domu Kultury

W sobotę 29 maja w Starochorzowskim Domu Kultury odbędzie się planowany na listopad ubiegłego roku koncert NutkoSfera i DrobNutki – CeZik dzieciom akustycznie.

– „Joł, joł Jowisz!” – tymi słowami wita się z Wami jedna z planet naszego Układu Słonecznego… Aby poznać lepiej duże i „Małe ciała niebieskie” oraz dowiedzieć się, czemu samolot lata, statek pływa, a głowa myśli, spotkaj się z nami podczas wyjątkowego koncertu. Zabierz ze sobą uśmiech i dołącz do wspólnej zabawy – zaprasza Starochorzowski Dom Kultury.

Nutkosfera i DrobNutki to projekty pod kierownictwem CeZika. Za tym pseudonimem kryje się Cezary Nowak. Artysta urodził się w Gliwicach w 1985 roku. Od tamtej pory (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. Do tej pory na kanałach You Tube „CeZik” oraz „KlejNuty” (sprawdź tutaj: www.youtube.pl/ascezik i tutaj: www.youtube.pl/klejnuty) opublikował kilkadziesiąt filmów. Najpopularniejsze zostały wyświetlone kilkanaście milionów razy. Łącznie materiały CeZika doczekały się ponad 140 000 000 odsłon, co sprawia, że jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w Sieci.

Cztery lata temu CeZik zmienił obrany kurs. Od tego czasu tworzy kanał internetowy dla dzieci NutkoSfera, gdzie najpopularniejszy jego klip „W układzie słonecznym” ma ponad 40 milionów wyświetleń. NutkoSfera i DrobNutki to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Celem CeZika jest wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej, dlatego unika aranżacji biesiadnych czy dyskotekowych. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe. Dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki. Kanał NutkoSfera ma już ponad 115 milionów wyświetleń i nadal pędzi niczym „Pociąg Elektryczny”.

– Osoby, które mają bilety na godzinę 13:00 – koncert przeniesiony jest na godzinę 18.00. Jeśli masz bilet na godzinę 16.00 – nic się nie zmieniło! Za niedogodności bardzo przepraszamy – informuje SDK.

Wciąż są jeszcze wolne bilety do nabycia w cenie: 30 zł – dorośli i 20 zł – dzieci (od 0 do 16 lat, na jedną osobę dorosłą może przypadać maksymalnie 2 dzieci). Wydarzenie odbędzie się w reżimie sanitarnym – zapełnione zostanie dla 25 % widowni. Bilety zakupione na termin 14.11.2020 zachowują swoją ważność.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa