Reklama:


Mecz z ROW Rybnik rozegrany zostanie z udziałem publiczności

Mecz z ROW Rybnik rozegrany zostanie z udziałem publiczności

Ruch otrzymał oficjalną zgodę na organizację imprezy masowej podczas meczu z ROW Rybnik, co pozwoliło klubowi uruchomić sprzedaż biletów na sobotnie spotkanie.

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest wyłącznie w tym miejscu.

– Pula dostępnych biletów jest ograniczona, dlatego zainteresowanym radzimy nie zwlekać z zakupem – zachęca klub.

Wejście na mecz z ROW Rybnik mają zapewniony kibice, którzy zakupili karnety na domowe spotkania Ruchu.

– Karnetowiczów, którzy z różnych względów nie będą mogli pojawić się w sobotę na Cichej, zachęcamy do zwalniania swoich miejsc. Dzięki temu inni kibice będą mogli je zająć i z trybun dopingować „Niebieskich”. Brak informacji sprawi, że miejsce się „zmarnuje” – tłumaczy Ruch.

Zgłoszenia nieobecności należy kierować na adres wojciech.malicki@ruchchorzow.com.pl podając imię, nazwisko i PESEL (lub numer karty kibica) osoby zwalniającej miejsce. Karnetowicze, którzy zwolnią swoje miejsca, otrzymają darmowy dostęp do transmisji z meczu. Miejsca na stadionie można zwalniać do piątku, do godz. 20:00.

Możliwe jest również wskazanie osoby, która otrzyma możliwość zakupu biletu na zwolnione miejsce. Posiadacz karnetu, chętny do odstąpienia swojego miejsca, wysyła maila na adres wojciech.malicki@ruchchorzow.com.pl, z wyznaczeniem osoby, która otrzyma możliwość zakupu wejściówki podając jej imię, nazwisko numer PESEL (w przypadku osoby z zagranicy numer dokumentu tożsamości). Osoba wskazana w mailu powinna stawić się do dnia przed meczem (piątek) w Strefie Kibica w celu zakupu biletu, podając imię i nazwisko Karnetowicza, który odstąpił miejsce. Zakupiony bilet obowiązuje na sektor, na jaki Karnetowicz ma wykupiony abonament.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości