Kongres Dobrych Praktyk Zawodowych w ChCK

Kongres Dobrych Praktyk Zawodowych w ChCK

Śląskie Towarzystwo Marketingowe zaprasza 26 maja na Kongres Dobrych Praktyk Zawodowych w formule online. Studio kongresowe zlokalizowane będzie w Chorzowskim Centrum Kultury. W kongresie można wziąć udział online, za pośrednictwem platformy Zoom.

– Jak wybrać praktyki, by nie były tylko okazją do parzenia kawy i kserowania dokumentów? Jak zyskać nowego, efektywnego pracownika pełnego pomysłów i zapału? Weź udział w Kongresie Dobrych Praktyk Zawodowych i znajdź odpowiedź na swoje pytania – zachęca Śląskie Towarzystwo Marketingowe.

Wśród podejmowanych tematów będą m.in: prawne uwarunkowania w kontekście praktyk zawodowych o profilu praktycznym, cechy idealnego praktykanta oraz case study – duety na linii przedsiębiorca – praktykant opowiedzą o swojej współpracy. Szczegółowy harmonogram, godziny wystąpień, a także biografie prelegentów można sprawdzić w tym miejscu.

Kongres Dobrych Praktyk Zawodowych organizowany jest przez Śląskie Towarzystwo Marketingowe we współpracy z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach w ramach projektu „Praktyka czyni mistrza”. Jedynym warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest darmowa rejestracja, której można dokonać tutaj.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości