Święto miłośników roślin w Parku Śląskim

Święto miłośników roślin w Parku Śląskim
Park Śląski powitał już pierwsze osoby zainteresowane kiermaszem.Fot.: Park Śląski

Warsztaty dla dzieci i dorosłych, wykłady o roślinach, ciekawe prelekcje, spacery z ogrodnikami i wspaniała oprawa muzyczna, którą zapewni Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny oraz Teatr Rozrywki. To wszystko już w najbliższy weekend w ramach Parkowego Kiermaszu Kwiatowego.

Parkowy Kiermasz Kwiatowy to wyjątkowe wydarzenie florystyczno-ogrodnicze, które odbędzie na Placu przed Halą Wystaw Kapelusz. Już dziś można skorzystać z bogatej oferty wystawców, którzy przygotowali kwiaty i sadzonki, a także zobaczyć, co ciekawego można znaleźć w strefie wymiany roślin. Florystycznym poszukiwaniom towarzyszyć będzie oprawa artystyczna. Na okolicznościowej scenie przy Kapeluszu wystąpi Koło Wokalne MDK Świętochłowice, zespół Teatru Rozrywki oraz Zespół „Śląsk” im. Stanisława Hadyny.

Sobota i niedziela również będą obfitować w wiele atrakcji. Będzie można z nich korzystać od 10:00 do 20:00 (sobota) oraz od 10:30 do 18:00 (niedziela). W programie m.in.: warsztaty, spacery z parkowym ogrodnikiem, prelekcje i występy artystyczne. Szczegóły i harmonogram można sprawdzić na grafice umieszczonej niżej.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa