Dołącz do Aniołów i zostań wychowawcą na Batorym

Dołącz do Aniołów i zostań wychowawcą na Batorym

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów” poszukuje osoby do pracy w charakterze wychowawcy w Placówce Wsparcia Dziennego w formie Pracy Podwórkowej w Chorzowie – Batorym.

„Dom Aniołów Stróżów” od 27 lat wdraża i prowadzi lokalne, środowiskowe systemy wsparcia dla młodzieży, dzieci i ich rodzin. To świetlice terapeutyczne, kluby rozwoju, poradnia rodzinna, akademia rozwoju talentów, programy uliczne.

– Wprowadzamy w dorosłość dzieci i młodzież ze środowisk wykluczonych, ucząc funkcjonowania społecznego, edukując, wyrównując różnice pomiędzy nimi oraz ich rówieśnikami. Uczymy pracy, odpowiedzialności i samodzielności – tłumaczy Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”.

Szerzej o pracy streetworkerek na Batorym pisaliśmy w reportażu Anioły wychodzą na ulice. W związku z rozwojem placówki organizacja poszukuje nowego Anioła do swojego zespołu – Wychowawcy w Placówce Wsparcia Dziennego w formie Pracy Podwórkowej w Chorzowie – Batorym. Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą w tym miejscu zapoznać się ze szczegółami oferty.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa