Reklama:


Największe przeboje polskiej estrady na Dzień Matki w SDK

Największe przeboje polskiej estrady na Dzień Matki w SDK

Kamil Franczak, aktor Teatru Rozrywki, z okazji Dnia Matki zaśpiewa znane utwory z repertuaru Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego oraz Marka Grechuty.

Wydarzenie odbędzie się w środę 26 maja o godzinie 18:00 w ogrodach na tyłach Starochorzowskiego Domu Kultury przy ul. Siemianowickiej 59. Kamilowi na instrumentach klawiszowych towarzyszyć będzie Radosław Michalik.

Kamil, a w zasadzie FRANEK (bo pod takim pseudonimem znają go bliscy jak i fani), związany jest z deskami teatru już od prawie 10lat, na których zadebiutował w wielu wspaniałych rolach, docenionych również nagrodami. W 2020 roku otrzymał prestiżową artystyczną nagrodę ZŁOTA MASKA za rolę Mistrza Ceremonii w musicalu Cabaret J. Kandera i F. Ebba.

W 2014 roku zadebiutował w recitalu pt „ Dni których nie znamy”, gdzie w świetnych aranżacjach i ze świeżym powiewem podszedł do piosenek Marka Grechuty. Za ten recital również otrzymał nominację do nagrody Złota Maska i późniejszą I nagrodę w 4. Ogólnopolskim Konkursie Na Interpretację Piosenek Marka Grechuty GRECHUTA FESTIVAL w Świnoujściu (2018). Kamil Franczak był także finalistą w trzeciej edycji Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego jak i zdobywcą II Nagrody na 23. Festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej w Sopocie.

– Repertuar znanych i lubianych wykonawców, jak i autorów piosenek będzie wspaniałym bukietem dla naszych kochanych mam – przekonuje Starochorzowski Dom Kultury.

Bilety na koncert dostępne są w cenie 30 złotych.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości