Reklama:


SOS dla zniszczonych włosów – henna cassia

SOS dla zniszczonych włosów – henna cassia

Henna kojarzy nam się głównie z farbowaniem włosów. Wiele z nas zna ją jako preparat, który w bezpieczny sposób zapewni nam żywy i długotrwały kolor, a jednocześnie zatroszczy się o jakość włosów.

Okazuje się jednak, że aby zadbać o ich kondycję, wcale nie musimy zmieniać odcienia. Istnieje bowiem coś takiego, jak bezbarwna henna Cassia.

Czym jesthenna bezbarwna?

Henna jest mieszanką orientalnych ziół, które w połączeniu z wodą oraz sokiem z cytryny lub pomarańczy tworzą gęstą pastę. Z jej pomocą można wykonywać zdobienie ciała lub farbować włosy. To naturalny preparat, bez konserwantów i utleniaczy oraz silikonów, który dobroczynnie działa na łuskę włosa. Jest bezpieczny dla użytkownika i łatwy w stosowaniu.

Bezbarwna henna Cassia Khadi pozbawiona jest dodatków, zapewniających intensywny kolor. Dzięki temu, można stosować ją, bez obawy o utratę naturalnego odcienia. Warto jednak zaznaczyć, że może spowodować złoty połysk, szczególnie na włosach w odcieniach blondu oraz bieli. Można tego uniknąć. Wystarczy położyć mieszankę na włosy tuż po jej przygotowaniu.

Dlaczego warto sięgnąć po hennę Cassia?

Dziś wiele osób zwraca uwagę na pielęgnację. W sklepach sięgamy nie tylko po balsamy do ciała, ale dobieramy też odpowiednie kremy do twarzy, pod oczy. Obecnie, coraz więcej osób interesuje się również pielęgnacją włosów. Szukamy odzywek, wcierek i olejków. Do tego grona dołączyła też henna bezbarwna.

Dzięki swojemu składowi, w którym znajdziemy drogocenne zioła z krajów Orientu, możemy osiągnąć spektakularne rezultaty. Ważne jest to, że henna bezbarwna może być stosowana przez posiadaczki każdego typu włosów: również tych średnioporowatych oraz wysokoporowatych. Bezbarwną hennę Cassia stosuje się tak, jak zwykłą hennę. W efekcie jednak otrzymujemy włosy w naturalnym kolorze, cudownie miękkie, jedwabiście gładkie, błyszczące i silne. Henna może stanowić uzupełnienie kuracji wzmacniającej włosy.

Wejdź na https://kosmetykiorientu.pl/ i sprawdź ofertę kosmetyków orientu!

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości