Karnetowiczu, zwolnij miejsce

Karnetowiczu, zwolnij miejsce

W związku z możliwością udostępnienia jedynie 25% widowni Ruch prosi osoby, które mają wykupione karnety, a wiedzą, że nie będą mogły być na najbliższym meczu przy Cichej, o zgłoszenie nieobecności i zwolnienie miejsca dla innych zainteresowanych przyjściem na stadion.

Mecz z Miedzią II Legnica odbędzie się w środę, 2 czerwca, na stadionie przy Cichej. Początek o godz. 18:00. Miejsca na stadionie można zwalniać do wtorku, 1 czerwca, do godziny 20:00.

– Karnetowiczów, którzy nie będą mogli pojawić się 2 czerwca na Cichej, zachęcamy do zwalniania swoich miejsc. Dzięki temu inni kibice będą mogli je zająć i z trybun dopingować „Niebieskich”. Brak informacji sprawi, że miejsce się „zmarnuje”. Jest to o tyle istotne, że wciąż obowiązują ograniczenia dostępnych miejsc na stadionie – tłumaczy Ruch Chorzów.

Zgłoszenia nieobecności trzeba kierować na adres wojciech.malicki@ruchchorzow.com.pl podając imię, nazwisko i PESEL (lub numer karty kibica) osoby zwalniającej miejsce. Karnetowicze, którzy zwolnią swoje miejsca, otrzymają darmowy dostęp do transmisji z meczu.

Możliwe jest również wskazanie osoby, która otrzyma możliwość zakupu biletu na zwolnione miejsce. Posiadacz karnetu, chętny do odstąpienia swojego miejsca, wysyła maila na adres wojciech.malicki@ruchchorzow.com.pl, z wyznaczeniem osoby, która otrzyma możliwość zakupu wejściówki podając jej imię, nazwisko i numer PESEL (w przypadku osoby z zagranicy numer dokumentu tożsamości). Osoba wskazana w mailu powinna stawić się do dnia przed meczem (wtorek) w Strefie Kibica w celu zakupu biletu, podając imię i nazwisko Karnetowicza, który odstąpił miejsce. Zakupiony bilet obowiązuje na sektor, na jaki Karnetowicz ma wykupiony abonament.

Zwalnianie miejsc ze wskazaniem możliwe jest do wtorku, 1 czerwca, do godziny 17:00.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa