Uwolnij energię z MORiSem

Uwolnij energię z MORiSem

„Uwolnij Swoją Energię” to wydarzenie, które na stałe już wpisało się w kalendarz chorzowskiego MORiS-u. Tematem tegorocznej edycji imprezy będą zajęcia fitness prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów.

– Przed nami kolejna edycja wyjątkowej imprezy – dołącz do wydarzenia już dziś – zachęca Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

Wydarzenie odbędzie się na Orliku przy ul. Kościuszki już w sobotę 19 czerwca w godzinach 16:00-19:00. Oprócz zajęć sportowych będzie można również skorzystać z oferty partnerów – swoje stoisko, na którym zostanie zaprezentowany sprzęt sportowy przygotuje Decathlon Katowice. Dla Pań, które będą chciały zasięgnąć fachowej porady swoje stoiska przygotuje również Gabinet Kosmetyczny Yasumi z Chorzowa, Poradnia Dobry Dietetyk Anna Zielińska oraz stanowisko z kosmetykami Oriflame.

– To jeszcze nie wszystkie atrakcje, które dla Was przygotowaliśmy. Niebawem podamy kolejne szczegóły dotyczące zbliżającej się imprezy – zapowiada MORiS.

Warto zaznaczyć, że udział w Maratonie Fitness jest bezpłatny, a dla pierwszych 100 osób, które zapiszą się przez formularz internetowy MORiS przygotował niespodziankę – karimatę do ćwiczeń oraz pamiątkową koszulkę.

– Otwórzcie swoje kalendarze i dopiszcie do nich nasze wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się na Orliku przy ul. Kościuszki już w sobotę 19 czerwca w godzinach 16:00-19:00 – informuje MORiS.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości