Reklama:


Rusza Grand Prix w tenisie ziemnym

Rusza Grand Prix w tenisie ziemnym

Już w sobotę 19 czerwca odbędzie się pierwszy turniej z cyklu Grand Prix w tenisie ziemnym organizowanym przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

– Podczas inauguracyjnego turnieju 22 maja pogoda splotła nam figla i byliśmy zmuszeni przerwać rozgrywki. Mamy nadzieję, że w sobotę 19 czerwca aura będzie nam sprzyjać i rozegramy pierwszą rundę z cyklu Grand Prix – tłumaczy Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

Zawodnicy podczas każdych rozgrywek będą walczyć o punkty do klasyfikacji generalnej. Po czwartym turnieju organizatorzy podsumują tabele. Będą się do niej liczyć 3 z maksymalnie 4 rozegranych turniejów, na których zawodnik zdobył najwyższą liczbę punktów.

– Do rywalizacji zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 16 rok życia. Wpisowe za turniej to 15 złotych. Liczba miejsc jest ograniczona (8 osób), więc radzimy nie odkładać zapisu na ostatnią chwilę – informuje MORiS.

Organizatorzy przygotowali nagrody dla laureatów każdego z turniejów oraz dla najlepszej trójki klasyfikacji generalnej. Zawody odbędą się na kortach przy ul. Filarowej. Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 8:00.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin dostępny pod tym linkiem!

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości