Kolejne spotkanie Mamy Klub w SDK. Sensoryczna podróż dla dzieci i dorosłych

Kolejne spotkanie Mamy Klub w SDK. Sensoryczna podróż dla dzieci i dorosłych

W najbliższy czwartek w Starochorzowskim Domu Kultury odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Mamy Klub, w trakcie którego odbędą się zajęcia z wykorzystaniem elementów sensoplastyki dla dzieci w wieku 1-7 lat wraz z rodzicami.

– Jesteście żądni przygód, dobrej zabawy i różnorodnych wrażeń? Zapraszamy na warsztaty, które wychodzą Wam na przeciw. Podczas naszej sensorycznej podróży uruchomimy wyobraźnię oraz różne zmysły, aby udać się w ciekawe miejsca, poznamy ich kolory, zapachy, struktury – zachęca Starochorzowski Dom Kultury.

Osoby, które wezmą udział w zajęciach będą mogły pospacerować po ścieżce sensorycznej, zabawić się dotykowym „memory”, dowiedzieć się jak wykonywać ciekawą masę plastyczną, relaksacyjne masażyki i paluszkowe zabawy. Na pamiątkę każdy uczestnik zabierze do domu wykonaną na zajęciach wyjątkową pracę plastyczną.

Bilety do nabycia w cenie 13 zł normalny, 10 zł dla członków Mamy Klub. Szczegółowe informacje dostępne są mailowo pod adresem agnieszka_w@chck.pl lub telefonicznie pod numerem 32 247-39-57.

W związku z sytuacją epidemiologiczną wszyscy goście SDK proszeni są o wydrukowanie i przyniesienie ze sobą wraz z biletem oświadczenia dla gości SDK.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa