Reklama:


Kibice organizują ekologiczną akcję. Dołącz do sprzątania terenów zielonych

Kibice organizują ekologiczną akcję. Dołącz do sprzątania terenów zielonych

Ośrodek Kibice Razem Ruch Chorzów prowadzi wiele działań charytatywnych i społecznych. Wspierali już m.in.: dzieci i schroniska dla zwierząt. Teraz Ośrodek wyszedł z nową inicjatywą. W najbliższą sobotę kibice ruszą w miasto, aby posprzątać tereny zielone w rejonie ulicy Opolskiej.

– Sobota 19 czerwca to idealna okazja, by zrobić dla naszej planety coś dobrego. Co? Na przykład wybrać się w miłym towarzystwie na spacer po lesie i pozbierać śmieci po tych, którzy nie potrafią sami po sobie posprzątać – przekonuje Ośrodek Kibice Razem Ruch Chorzów.

Akcja „Sprzątanie Chorzowskiej Zieleni ” rozpocznie się w sobotę 19 czerwca o godzinie 8:00 przy ulicy Opolskiej 36 – przed Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie. W tym miejscu między 8:00 a 14:00 będzie można pobrać worki na śmieci, posprzątać okoliczną zieleń, a zebrane śmieci wyrzucić do kontenera, który trafi tam na czas akcji. Wszystkie osoby, które tego dnia odwiedzą punkt akcji „Sprzątanie Chorzowskiej Zieleni” będą mogły zjeść darmowy poczęstunek, a także napić się kawy i herbaty. Dzieci w namiocie Ośrodka Kibice Razem Ruch Chorzów otrzymają niebieskie upominki

– Pamiętajmy, że las i miejsca zieleni nie są miejscem dla naszych śmieci, a to, co do niego przynieśliśmy, powinniśmy z niego wynieść. Sami – by nikt już nie musiał takich akcji porządkowych organizować – apelują kibice.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości